O nas

Oddajemy oto w Wasze ręce nowy, internetowy blog poświęcony kulturze. Tworzony przez grupę poznańskich studentów, stanowi nową jakość w dziedzinie tego typu publikacji. Liczymy, że nasza koncepcja przypadnie Wam do gustu i wspólnie będziemy czerpać radość z publikowania kolejnych artykułów na Omnisie.
W każdym tekście pragniemy przedstawić Wam najnowsze dzieła i aspekty ze świata kultury. Będziemy się zajmować, zgodnie z nazwą wydawnictwa, wszystkimi stronami życia kulturalnego z jakimi może zetknąć się nasz odbiorca.  Naszym celem jest dostarczenie Wam zarówno merytorycznej oceny, jak i rozrywki wynikającej z czytania. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian i innowacje. Chcemy, żeby tworzony przez nas blog był czymś więcej niż tylko internetową publikacją. To zalążek przyszłej społeczności, w którą, mamy nadzieję, również się zaangażujecie.

Redakcja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>