Coś się kończy, coś zaczyna

 W ostatnim czasie Omnis przeszedł dużo zmian. Głównie personalnych. Każda zmiana niesie za sobą coś dobrego. W końcu – w Polsce mamy teraz okres „dobrych zmian” ;)

Każdy tekst był dla Omnisa bardzo cenny. W końcu to dzięki nim, a także na nich każdy z nas uczył się czegoś nowego, rozwijał się i (mam nadzieję) nie popełniał więcej błędów. Mamy wiosnę. A to oznacza świeże spojrzenie na swoje dotychczasowe życie, robienie porządków, powiew lekkiego i przyjemnego wiatru we włosach. Chętniej wystawiamy twarze do słońca, zrzucamy ciepłe ubrania. Więc do dzieła! Niech Omnis będzie ogarnięty wiosną! Omnis szykuje coś naprawdę nowego. Będzie bardziej systematyczny, ale też, dla kontrastu, spontaniczny. Omnis wiosnę poczuje nie tylko pod względem merytorycznym. Nowe twarze, nowa szata graficzna, to w końcu tylko kwestia czasu. Mobilizacja! Jeśli ktoś z Was chciałby dołożyć swoją „cegiełkę” do rozwoju – śmiało niech pisze, każda para rąk przyda się do pracy ;) A może chcecie, żeby Omnis zajął się jakimś tematem? Zachęcamy:)

Redakcja

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>